25 Eylül 2022 , Pazar
Ana Sayfa / Genel / Tohumlu Kalem
Tohumlu kalem

Tohumlu Kalem

 

Tohumlu Kalem

Tüketim toplumu olmaktan geri dönüşüm toplumu olmaya doğru geçmek ve doğa ile barışık bir şekilde yaşamaya başlamak için hala şansımız oldukça var. Bugün kullanmış olduğumuz plastik ürünlerin yerine artık yaygın olarak kullanılan organik ürünler tercih ediliyor.

Özellikle de tohumlu kalem kullanarak bitmiş olan kalemlerin daha sonra çiçek ya da ağaç olabilmesi ile birlikte dönüşüme tanıklık edilmeyi sağlayabilir ve bu dönüşüm sayesinde doğaya karşı olan yıkımlara dur diyebiliriz.

Tohumlu kalem doğaya dost olan ve doğada kolay bir şekilde çözünebilen malzemeler kullanılarak imal edilmiştir ve bittikten sonra ya gübre olacaktır yada çiçek ya da ağaç olması için tekrar doğaya dönecektir.

Promosyon Kalem konusuna buradaki makalemizde değinmiştik. Promosyon Kurşun Kalem konusuna da buradaki yazımızda değindik.

Şimdi Her gün her seferinde milyonlarca kalemin çöp olduğu bir dünya yerine artık her gün milyonlarca çiçek ya da ağaca dönüşecek olan tohumlu kalem kullanımının tam sırası.

Firmamız Ege Kırtasiye; kırtasiye ve promosyon ihtiyaçlarınızın sağlanmasını ve size ayrıca prestij de sağlanmasını amaçlar. Ekolojik kalem çeşitlerimizden birisi olan tohumlu kalemler ile doğanın tohum yayma sürecine doğrudan katkı sağlamanız ile de çevrenizi daha yeşillendirebilir ve güzel bir ortam haline getirebilirsiniz.

Sipariş vermek için aşağıdaki butona tıklayarak online sipariş sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sadece Birkaç Dakikanızı Ayırarak Aşağıdaki Formu Doldurun, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir